כלי שינוע מלגזה חשמלית מלגזות מלגזות משומשות מפעיל מלגזה קורס מלגזה

קורס הסמכה למפעילי מלגזה

קורס הסמכה למפעילי מלגזה
קורס הסמכה למפעילי מלגזה
קורס הסמכה למפעילי מלגזה

אם אתם מחפשים עבודה מאתגרת, זו שתכניס לכם לא מעט ותמיד יהיה לה ביקוש, אולי כדאי לכם להיות מפעילי מלגזה. נהג המלגזה צריך להיות ניחן בכישורים טכניים ומסירות בעבודה שכן הכלי שהוא מפעיל יכול לגרום לתאונות לא פשוטות בשימוש רשלני. מה כולל קורס ההסמכה למפעיל המלגזה והיכן אפשר לעבור אותו?

מה מטרת הקורס?

לא כל כך פשוט להפעיל מלגזה למרות שלוח הלחצנים שלה נראה די פשוט. יש לה שתי זרועות שיכולות לנוע בכמה דרכים ויש צורך לשמור על היציבות שלה באופן טוטאלי כאשר כל מעידה ימינה או שמאלה בסנטימטר אחד יכולה להוציא אותה לחלוטין משיווי משקל. הקורס מסביר לתלמידים כיצד להפעיל אותה בפועל וכיצד אפשר להבין את הסכנות טרם התרחשותן. כמו כן, הקורס מסביר על עיקרי הנהלים סביב העבודה עמה והוא מתבצע לפי הוראות משרד התחבורה.

מה צריך לדעת על הקורס?

  • יש הרבה מקומות עבדוה שיהיו מוכנים לשלם על הקורס לעובדים כדי שלאחר מכן יעבדו אצלם. הקורס כמובן יהיה במימון מלא ואף בתשלום מטעם מקום עבודה אם כי מפעלי המלגזה יהיה חייב לעבור את הקורס ולחתום לתקופה שבדרך כלל תהיה לפחות שנה.
  • משך זמן הקורס משתנה בין מקום למקום והוא בדרך כל לאורך מספר ימים. יש מוסדות שהוא כולל יום הדרכה אחד מלא ועמוס ויש כאלו שהוא אורך 2-3 ימים.
  • בסוף הקורס יש תעבור בחינה תיאורטית ובחינה מעשית.
  • יש מכללות רבות שמעבירות את ההכשרה בכל אזורי הארץ, ולרוב לא מדובר על מכללות אלא על בתי ספר לנהיגה כמו בית ספר מור בנתניה, כרמל בטיחות בחיפה וכולה.

מיהו קהל היעד של הקורס?

לקורס כל אחד יכול לגשת ולמעשה אם אתם בני 18 ומעלה ויש לכם רישיון נהיגה אין שום סיבה שלא תוכלו להירשם ולהתחיל אותו כבר בשבוע הבא באחד ממוסדות הלימוד כאשר קורסים כאלו יש כל הזמן. הקורס מתאים לאנשים שמבינים שהעבודה אינה פשוטה ולמרות שהיא מתבצעת בישיבה בכל שעות העבודה מדובר בעבודה מאמצת במיוחד דורשת ריכוז, שעות עבודה לא פשוטות ועבודה טכני.

קריאה נוספת : למה מיועדת מלגזה חשמלית?

דילוג לתוכן