השכרת מלגזות מלגזה חשמלית מלגזות מלגזות משומשות

מלגזה חשמלית למחסנים

מלגזה חשמלית למחסנים
מלגזה חשמלית למחסנים
מלגזה חשמלית למחסנים

אם יש לכם מחסן ואתם רוצים לסדר אותו במהירות הבזק, אתם צריכים מלגזה איכותית שתעבוד בשבילכם. מה צריך לדעת על השילוב של מלגזות במחסנים וכיצד הן באמת מועילות? זה הזמן לדבר על הגדולות שלה ולמה כדאי שתמהרו כבר היום לחפש את המלגזה הבאה שלכם.

כיצד המלגזה תורמת למחסן?

שילוב של מלגזות במחסנים כבר הפך להיות עניין די בסיסי וכיום לא ניתן למצוא מחסן שלא מסודר על ידי מלגזה. נכון שיש המצאות לא פחות שימושיות, כמו למשל במות הרמה או כננת הרמה חשמלית, אך אי אפשר להתחרות בפעולות המדויקות והחזקות של מלגזה והתרומה שהיא מעניקה לסידור המחסן אדירה. המלגזה יכולה לחסוך זמן רב של עבודה על ידי כך שהיא מרימה משקלים כבדים מאוד בסידור משטחים שלמים על המדפים, והיא גם חוסכת כוח אדם משמעותי כיוון שנדרש רק מפעיל אחד שיפעיל אותה במקום עשרות עובדים שייתנו את תפוקת העבודה שהיא מספקת.

מדוע רק מלגזה חשמלית תהיה שימושית?

מלגזות חשמליות ידועות בכך שהן פחות חזקות ממלגזות דיזל, אך עם זאת יש להן יתרון ברור שאי אפשר להתחרות איתו, הן אינן מזהמות. בשימוש במלגזות דיזל נפלט עשן רב שיכול לגרום לאווירה מאור בעייתית ואף מסוכנת לעובדים, שלא לדבר על זה שזה לא חוקי. המלגזה גם מלכלכת מאוד מה שיכול לגרום לעובדים במקום ליפול, בעיקר לאלו שסוחבים סחורה כבדה. המלגזה החשמלית לא פולטת עשן כלל והיא מספקת עבודה הרבה יותר בריאה כך שגם הלכלוך שלה מאוד מינימלי. אין כתמי שמן וגריז בפעולה שלה ואפשר להרגיש מה זה מחסן נקי באמת.

תמרונים יוצאי דופן וכוח מספק

למרות שמלגזות חשמליות נתפשות כפחות חזקות הן בהחלט יכולים להספיק לרוב השימושים במחסנים. המלגזות מכילות עוד מספר יתרונות על מלגזות דיזל כאשר הן בעלות יכולת תמרון יוצא דופן מה שנותן להן אפשרות להתנייד בתוך המסדרונות של המחסן בלי לפגוע ביחידות המדפים ובלי להסתכן בנפילה של סחורות. הן מאוד בטוחות וגם מאוד שקטות, שזהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר לעבודה נעימה וחלקה.

קראו עוד על: מתקני הרמה בואקום

דילוג לתוכן