אביזרים נלווים כלי שינוע מלגזות ציוד הרמה

מטאטא כביש למלגזה

מטאטא כביש למלגזה

מטאטא כביש למלגזה יכול להיות בחירה חסכונית ביותר, אך מעבר כך היא גם נוחה מאוד. זה הזמן להבין מדוע, וכיצד בכלל משתמשים בהתקן זה.

מהו מטאטא כביש למלגזה?

מטאטא כביש למלגזה הוא למעשה התקן שאפשר לחבר לזרועות שלה ובכך להפוך אותה למטאטא כביש ממש כמו המוצר המקורי. אמנם המלגזה לא תוכל לבצע את הפעולה בדיוק רב וגם לא באותה יעילות אך זה כבר תלוי בסוג ההתקן וברמת ההשקעה שלכם. ההתקן עצמו אינו גדול ולמעשה אפשר לחבר אותו תוך כמה שניות, וכל מה שנשאר לעשות זה לנסוע עם המלגזה ממש כמו מטאטא הכביש הרכוב ולנקות את כל האזורים. ההתקן הזה קל מאוד לשימוש ואף לאחסון, וזה אחד היתרונות הגדולים שלו. במקום לקנות מטאטא כביש גדול שתצטרכו למצוא לו מקום בעסק או במפעל, אפשר לקנות התקן.

כיצד מתקינים את ההתקן?

את ההתקן אפשר להתקין בקלות רבה כאשר הוא מיועד להיות על הזרועות של המלגזה. הזרועות של המלגזה נועדו לסחוב כל מיני חפצים, כאשר יש אפשרות להתקין עליהם עוד כל מיני התקנים ייעודיים שיתאימו למשימה. למשל, אפשר להתקין על הזרועות מנשא ייעודי לחביות, ניתן להתקין עליה מנשא לצינורות וכן הלאה. באותה מידה אפשר להתקין את ההתקן בכמה קליקים פשוטים, כאשר יש לבחור התקן שמיועד לדגם המלגזה שיש לכם. לאחר מכן מכווננים את ההתקן כך שהמברשות שלו ייגעו באדמה, מחברים את ההתקן למנוע המלגזה, מפעילים אותו ומנקים במהירות וביסודיות את המקום.

התקן שמחירו זול בהרבה

מעבר לעובדה שהתקן מטאטא הכביש שמיועד למלגזה קטן מאוד ומאפשר חיבור, שינוע ואחסון פשוט, בסופו של דבר אפשר לחסוך עלויות רבות וזה היתרון המשמעותי. התקן מטאטא כביש למלגזה זול בהרבה, כאשר המחיר שלו יכול לנוע בין 300 ועד 800 שקלים בממוצע. המחיר של מטאטאי כביש, אפיל והזולים ביותר שלא מיועדים לניקוי מאסיבי במגזר התעשייתי, יכולים לעלות 1000 שקלים ומעלה כאשר מטאטא הכביש למגזר התעשייתי יעלה לפחות 3000 שקלים. יחד עם זאת, לא נדרש ידע להפעיל את ההתקן ובטח לא עובד ניקיון מיומן ולכן החיסכון של העסק מגיע לאחוזים ניכרים.

קראו עוד על מוצרים נלווים כגון: עגלות כלי שינוע.

דילוג לתוכן