אביזרים נלווים פתרונות לוגיסטיים ציוד הרמה

כיצד בוחרים מתקן הרמה בואקום

מתקני הרמה בואקום

מהם מתקני הרמה בואקום?

מתקני רמה בוואקום הם מהמכשירים השימושיים ביותר שיש בתעשייה ובעסקים רבים. המכשירים הללו נשענים על טכנולוגיה בטוחה ומתקדמת שמאפשרת להרים מטענים בגדלים שונים תוך כדי שאינה פוגעת במוצר כלל וכלל. הוואקום למעשה תופס את המוצר כך שהוא יכול להשתחרר לאחר מכן די בקלות על ידי נטרול המנגנון, וכך למעשה אין צורך לקשור אותו בפעולה שאורכת זמן ועלולה להתבצע בצורה לא נכונה שתסכן את המוצר עצמו. ניתן להרים בעזרת מתקני הרמה אלו לוחות עץ, לוחות מתכת, חביות, זכוכיות, צינורות, שקים, ארגזי קרטון והרשימה עוד ארוכה.

לבחור את המתקן החזק לפי הצורך

לא כל מתקני ההרמה בוואקום שווים ויש מתקנים שמסוגלים להרים משקלים קלים יותר מאחרים. כמובן שלבחור את מתקן ההרמה החזק ביותר ללא צורך ממשי במשקל המקסימלי זו טעות, בעיקר בגלל התקציב והשימושיות שלו שכן מדובר לרוב במתקנים גדולים יותר. יש לבחור את המתקן בהתאם לצורך שלכם כאשר סוג המטענים אתם מתבקשים להרים במפעל או בעסק הם אלו שיעזרו לכם למצוא את המתקן המתאים ביותר. אם אתם צריכים להרים חביות ששוקלות כמה טונות או להרים לוחות עץ יחסית קלים, לא מדובר בשימוש על אותם מתקנים והפער יהיה גדול גם במחיר.

התאמה לסוג העבודה

מעבר לסוג המטענים שאתם צריכים להרים במקום העבודה, חשוב להבין שיש סוגים שונים של מכונות הרמה. יש מכונות גדולות מאוד לעומת מכונות קטנות שניתן לאחסן די בקלות. יש מתקנים ניידים ויש מתקנים סטטיים, יש מתקנים שנועדו להרים מוצר מסוים למטרות שינוע בלבד ויש מתקני הרמה בואקום שאמורים להרים אוותו לצורך ריסוס, צביעה או על פעולת עיבוד המשכית לאחר מכן וכן הלאה.

מתקן פשוט ויעיל

מתקני הרמה בואקום יכולים לאמץ אתכם בצורה מועטה או לא לאמץ בכלל. הכול טמון במערכת שלהם שיכולה להיות חשמלית או עם בוכנות חזקות. כמובן שיש צורך לבחור מכונה חזקה ואיכותית אך חשוב לבחור גם מכונה בטיחותית. בדקו מי היצרנים הטובים ביותר ותמיד עדיף לקנות מותגים מוכרים שיש להם שם בשוק. יחד עם זאת, יש לקנות מכונה מתקן הרמה כזה רק עם אחריות מלאה.

קריאה נוספת: מטאטא כביש למלגזה

דילוג לתוכן