השכרת מלגזות מלגזה חשמלית מלגזות מלגזות משומשות

השכרת מלגזות

השכרת מלגזות
השכרת מלגזות
השכרת מלגזות

אם חשקה נפשכם במלגזה איכותית לעסק אך אין לכם מספיק תקציב לקנות מלגזה משלכם, או שאתם חוששים מתהליך הקנייה המסובך, אולי השכרת מלגזות יכולה להועיל לכם. להשכרת מלגזות יש יתרונות רבים וזה הזמן לדבר עליהם ועל הדרך שבה תשכירו בצורה נכונה.

ממי אפשר להשכיר מלגזות?

השכרת מלגזות היא עניין נפוץ מאוד וחלק גדול מהמפעלים ומהמחסנים הגדולים ביותר שיש בוחרים בשיטה זו אפילו כשיש להם אפשרות לקנות מלגזות בעצמן. השכרת המלגזות מתאפשרת ממש כמו השכרה של כל ציוד עבודה, ויש אפילו מסלולי ליסינג בדומה לרכבים. מסלולי הליסינג יכולים להיות ליסינג תפעולי וליסינג מימוני, כאשר בליסינג השני אתם יכולים לבחור האם לקנות אותה או להמשיך להשתמש במלגזה חדשה אחרת. חברות שמשווקות מלגזות למכירה גם יספקו מלגזות להשכרה וכדאי לשקול זאת לפי היתרונות הרבים שההשכרה מספקת.

מה היתרונות בהשכרת מלגזות?

  • במקום לשבור את הראש בתהליך קנייה ארוך ומסובך, תוכלו לבחור מלגזה לשימוש של כמה חודשים. לא אהבתם? לא מועילה? אחרי תקופת ההשכרה תגידו שלום ותודה ותעבדו בלעדיה. לא יקרה כלום לאף אחד ובזבזו של כמה מאות שקלים לתקופה של שנה לא יזיקו לאף אחד בתור ניסיון ובחינה של שילוב המלגזה בעסק.
  • עוד יתרון חשוב בהשכרת מלגזות הוא החיסכון הכספי. נכון שלטווח הארוך בשימוש יום יומי במלגזה ייתכן שיהיה זה משתלם יותר לקנות, אך תיקחו בחשבון שהקנייה שלה יכולה לעלות יותר מ-10000 שקלים ואם אתם רוצים להשכיר אותה ולשלם מעט בחודש כדי שתזרים המזומנים יהיה נוח יותר, זה פתרון נהדר.
  • לא תצטרכו לדאוג לעלויות התחזוקה בכלל ומעבר לחיסכון הכספי מדובר על כאבי ראש מעטים יותר באופן משמעותי. לא צריך גם לדאוג לביטוח למלגזה ובטח לא לנהג, כאשר אם תבחרו לקנות מלגזה תצטרכו לדאוג להעסיק אדם נוסף ולא תמיד זה דבר מתבקש.
  • השכרת מלגזה מאפשרת לכם להשכיר מלגזה איכותית יותר כי מחיר ההשכרה שלה יהיה נמוך ביחס למחיר שהייתם קונים אותה. כך אתם לא מתפשרים על האיכות גם כאשר התקציב לוחץ. יחד עם זאת, ההשכרה מאפשרת לכם לבדוק איזו מלגזה מתאימה לכם ולהשכיר אותה רק בתקופות שבאמת צריך אותה.

קראו עוד על: טרייד אין מלגזות.

דילוג לתוכן