טיפים כלי שינוע מלגזה חשמלית מלגזות מלגזות משומשות פתרונות לוגיסטיים

האם קיימת אפשרות לטרייד-אין למגזות?

טרייד אין היא אחת הפעולות הכי משתלמות שיש. במהלך טרייד אין אתם קונים מוצר חדש אך מקבלים עליו הנחה משמעותית כאשר אתם נפטרים ממוצר דומה אך ישן שברשותכם. האם אפשר לבצע טרייד אין גם למלגזות? הנה כמה פרטים חשובים בנושא.

האם אפשרי לבצע טרייד אין למלגזות?

גם עם מלגזות טרייד אין הוא דבר אפשרי ואפילו נפוץ מאוד. אם יש לכם בעסק מלגזה שאתם רוצים להחליף למלגזה חדשה יותר אין כל סיבה שלא תקבלו עליה הנחה במסגרת עסקת טרייד אין. ככל הנראה את המלגזה הישנה שלכם לא תצליחו למכור באותה הקלות כמו שתעשה זאת חברה מקצועית ומנוסה שיש לה צי מלגזות רב ומגיעים אליה קונים רבים אפילו בלי שהיא מפרסמת את עצמה. חברה כזו יכולה להעניק למלגזה טיפול ולחדש אותה מה שאתם לא יכולים לעשות.

טרייד-אין איגל מלגזות

מה היתרונות של טרייד אין?

  • כאשר אתם מציעים את המלגזה שלכם לאותו מוכר שימכור לכם את המלגזה החדשה, אתם יכולים לקבל הנחה משמעותית ביותר במחיר. ההנחה הזו יכולה להגיע אפילו לכמה אלפי שקלים, אפילו כאשר מדובר במלגזה ישנה ומשומשת מאוד.
  • גם ככה אין לכם מה לעשות עם המלגזה ואתם צריכים להיפתר ממנה. כאשר אתם מבצעים למלגזות טרייד אין אתם לא צריכים לדאוג לפינוי שלה כי החברה שמוכרת לכם את המלגזה החדשה תגיע לעסק עם המלגזה החדשה ותיקח מכם את הישנה.

מה צריך לדעת לפני ביצוע העסקה?

לפני שאתם מבצעים עם מלגזות טרייד אין אתם חייבים לבדוק מה אתם בדיוק מקבלים. אל תתפשרו לעולם על המלגזה החדשה שאתם מקבלים וכמובן אל תתפשרו על המלגזה הישנה שלכם, כאשר המחיר שלה לעתים יכול להיות הרבה יותר גבוה. תמיד חשוב לקבל כמה הצעות טרייד אין לפני שאתם מחליטים, כאשר ההחלטה הזו היא לא רק שיקול כספי. יש גם שיקול של אחריות שניתנת על המלגזה, סוג המלגזה, איכות המלגזה, פרטי העסק הכלליים וכולי. אחרי שתבצעו סקר שוק מעמיק ותקבלו את כל המידע הזה תוכלו להיות הרבה יותר בטוחים שאתם עושים את העסקה הנכונה.

דילוג לתוכן